Gölcük Esnaf Odası
Gölcük Esnaf Odası
Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Resmi Web Sitesine Hoşgeldiniz...
Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası

Duyurular

  • KOCAMAN’DAN ESNAFA UYARI Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, Gölcük esnafını sahte para konusunda uyardı.

Projeler

Anket

Sitemizi değerlendirin
Çok güzel bir site
İyi bir site
İyi ...ama...
İyi olabilir
Hoşlanmadım
Kategori: Manşet
Hayırlı Bayramlar diliyoruz.
HAYIRLI BAYRAMLAR
Bayramlar iç dünyamızda doyasıya bir şekilde güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı eş dost akraba ve komşuların ziyaret edildiği yetimlerin ve buruk gönüllerin iyileştirildiği ihtiyaç sahiplerine yardım elinin uzatıldığı çocukların sevindirildiği dargınlıkların kırgınlıkların giderildiği ve kardeşlik duygularının en yoğun şekilde yaşandığı günleri ifade eder. Hayırlı Bayramlar diliyoruz.
HAYIRLI BAYRAMLAR
Bayramlar iç dünyamızda doyasıya bir şekilde güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı eş dost akraba ve komşuların ziyaret edildiği yetimlerin ve buruk gönüllerin iyileştirildiği ihtiyaç sahiplerine yardım elinin uzatıldığı çocukların sevindirildiği dargınlıkların kırgınlıkların giderildiği ve kardeşlik duygularının en yoğun şekilde yaşandığı günleri ifade eder.

Biz de sevgi saygı ve hoşgörü atmosferinin yoğun olarak yaşandığı dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu kardeşlik duygularının zirveye ulaştığı bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Asırlardır bizleri birbirimize bağlayan manevî değerlerimizden biri olan Kurban Bayramını en güzel biçimde değerlendirerek gönlümüzde iyiliklere güzelliklere hayırlara açmalı hayatımızda hoşgörüyü egemen kılarak birlik ve dirliğimizi güçlendirmeliyiz. Ailemizden ve başlayarak bayram iklimini ulaşabildiğimiz tüm kardeşlerimizle paylaşmalıyız.

Bu vesileyle Kurban Bayramınızı en içten duygularımla kutluyor bayramın kentimize ülkemize ve İslâm âlemine Esnaf ve Sanatkarlarımıza barış sağlık huzur mutluluklar getirmesini millî birlik ve beraberliğimizin güçlenmesine vesile olmasını Cenab-ı Allahtan niyaz ediyorum. Mutlu ve huzurlu nice bayramlar diliyorum.
Necmi KOCAMAN
GÖLCÜK ESNAF ODASI BAŞKANI